62424. Franz Xaver Pieler (1879-1952): Opstilling med blomster

Olie på plade, sign. F. X. Pieler. 31 x 24 (41,5 x 35,5 cm.

Varenr 62424

23 Januar 2019 20:30

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182921.000 DKK2019-01-23 18:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms