62424. Franz Xaver Pieler (1879-1952): Opstilling med blomster

Olie på plade, sign. F. X. Pieler. 31 x 24 (41,5 x 35,5 cm.

Varenr 62424

23 Januar 2019 20:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182921.000 DKK2019-01-23 18:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms