62150. Olivia Holm Møller (1875-1970): Akvarel og tusch på papir

Sign. OHM. 10 x 10 (28,5 x 21,5) cm.

Varenr 62150

23 Januar 2019 20:30

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 550 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19013550 DKK2019-01-23 20:28
4084500 DKK2019-01-23 20:28
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms