62447. Ubekendt kunstner: Opstilling med blomster, 20. årh.

Olie på lærred, utydelig signatur. 47 x 38 (63 x 55) cm.

Varenr 62447

23 Januar 2019 20:31

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 450 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340450 DKK2019-01-23 19:59
27562425 DKK2019-01-17 23:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms