55597. F. F. Lang: Parti fra Christianshavn

Olie på lærred, 55 x 65 cm. Sign.

Varenr 55597

23 Januar 2019 20:31

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms