62635. Ubekendt kunstner: Sejlskib og lods udfor København, morgen

Olie på lærred, sign. S. Chr. 23. 32 x 39 cm. Krakeleringer

Varenr 62635

23 Januar 2019 20:32

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms