62627. Carl Bloch (1834-1890): Parti fra Nordsjælland

Radering, sign. Carl Bloch samt dateret 1887. 16 x 26 (34 x 42,5) cm.

Varenr 62627

23 Januar 2019 20:32

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27578400 DKK2019-01-21 18:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms