62627. Carl Bloch (1834-1890): Parti fra Nordsjælland

Radering, sign. Carl Bloch samt dateret 1887. 16 x 26 (34 x 42,5) cm.

Varenr 62627

23 Januar 2019 20:32

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27578400 DKK2019-01-21 18:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms