62634. Gudrun Elisabeth Lorenzen (1904-1968): Landskab

Olie på lærred. Sign. GL. 103 x 131 (112 x 140) cm.

Varenr 62634

23 Januar 2019 20:33

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 350 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

27588350 DKK2019-01-23 20:16
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms