62636. Ubekendt kunstner: Interiør med læsende pige

Olie på lærred. Sign. K.E. 72 x 54 cm

Varenr 62636

23 Januar 2019 20:33

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 900 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

82900 DKK2019-01-23 18:36
LA6GSAGMA850 DKK2019-01-23 18:16
27563800 DKK2019-01-22 14:29
1736700 DKK2019-01-22 14:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms