62394. Ubekendt kunstner: Italiensk byparti

Olie på plade, parti med huse, figurer og høns, usign. 17 x 19,5 (31,5 x 33,5) cm.

Varenr 62394

23 Januar 2019 20:33

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 650 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

5643650 DKK2019-01-22 22:48
11197650 DKK2019-01-23 20:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms