61430. Mogens Vantore (1895-1977): Opstilling med plante, terrin og frugt

Olie på lærred, 50 x 65 cm, Sign. Ventore. Udstillingsmærkat 1930 sign. Mogens Vantore. På blændramme "Samling M.P. Larsen Nr. 70"

Varenr 61430

23 Januar 2019 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms