61431. Mogens Vantore (1895-1977): Landskabet Klintholm Møn

Olie på lærred, 65 x 78 cm. Sign. Vantore

Varenr 61431

23 Januar 2019 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms