62069. Ubekendt kunstner: Stråtækte huse og personer ved søbred

Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 89.
Krakeleringer.

Varenr 62069

23 Januar 2019 20:35

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms