61920. Martha Holmbom (1875-1956): Pige med tørklæde og appelsin

Olie på lærred, sign. Martha Holmbom samt dateret 24. 61 x 45 (65 x 49) cm.
Mindre afskalninger.

Varenr 61920

23 Januar 2019 20:38

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.300 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21141.300 DKK2019-01-23 20:36
275751.200 DKK2019-01-23 20:36
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms