61524. Elias Erdtman (1863-1945): Kystparti

Olie på lærred, 34 x 46 cm. Sign. E. Erdtman

Varenr 61524

23 Januar 2019 20:36

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms