60848. Et par portrætter af Frederik d. 6 og Louise Augusta. (2)

Olie på lærred. 27 x 21 cm. Sortmalede og forgyldte rammer

Varenr 60848

23 Januar 2019 20:36

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms