61516. Th. Ulrichsen (1905-1970): Landsbyparti

Olie på lærred, 25 x 36 cm. Sign. Th. Ulrichsen

Varenr 61516

23 Januar 2019 20:36

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms