62071. Pierre Franc Lamy (1855-1919): "November"

Olie på lærred, sign. P. Franc Lamy samt dateret 1900. 105 x 131 (116 x 142) cm.
Enkelte små sømhuller nederst på lærred.

Varenr 62071

23 Januar 2019 20:39

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms