62072. Sibylle Robertin (f. 1898-?): Opstilling med blomster i vase

Olie på lærred, sign. Robertin. 39 x 46 (55 x 62) cm.

Varenr 62072

23 Januar 2019 20:39

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms