61500. Emil Poulsen (1873-1958): Havneparti fra Fredericia

Olie på lærred, sign. Emil Poulsen. 26 x 32 (38 x 44) cm.

Varenr 61500

23 Januar 2019 20:40

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24539400 DKK2019-01-23 14:33
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms