61064. Michael Therkildsen (1850-1975): Portræt af dreng

Olie på plade, sign. M. Th.23 x 19 (32,5 x 28,5) cm.

Varenr 61064

23 Januar 2019 20:40

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms