62503. Hans Ludvig Larsen (f.1932): Opstilling med staffeli

Olie på lærred, sign. Hans Ludvig og dateret 92. 90 x 63 (94 x 67) cm.

Varenr 62503

23 Januar 2019 19:38

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 350 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22729350 DKK2019-01-20 07:46
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms