62503. Hans Ludvig Larsen (f.1932): Opstilling med staffeli

Olie på lærred, sign. Hans Ludvig og dateret 92. 90 x 63 (94 x 67) cm.

Varenr 62503

23 Januar 2019 19:38

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 350 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 600 DKK

22729350 DKK2019-01-20 07:46
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms