62259. Felsing, Berlin: Lommeur af guld 14 kt.

Emaljeret urskive, gyldne visere og separat sekundviser, støvkapsel af metal. Mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 42 mm. Krakeleringer på urskive. Forgyldt kæde medfølger.
Auktionshuset indestår ikke for funktionaliteten.

Varenr 62259

23 Januar 2019 21:18

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

251961.200 DKK2019-01-23 21:09
46231.100 DKK2019-01-19 10:26
8361.000 DKK2019-01-16 14:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms