62008. Signeret kelim

Fire parvise medaljoner på mørkeblå bund. 210 x 158 cm (pletvis slitage af luv, kanter flossede, revne i bort. Trænger til rens)

Varenr 62008

23 Januar 2019 21:23

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27130800 DKK2019-01-23 16:16
9595750 DKK2019-01-23 21:06
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms