62534. Eva Stæhr Nielsen for Saxbo: To tekander med flettet hank (2)

Tekande af hvidglaseret stentøj nr. 50. I med flettet hank - afslag på tuden.
Tekande af hvidglaseret stentøj nr. 50. II med flettet hank - krakeleringer under tud og slitage på flet.

Varenr 62534

23 Januar 2019 19:45

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

233681.000 DKK2019-01-16 13:20
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms