62533. Helle Allpass (1932-2000): Stor tepotte af glaseret stentøj

H. 20 cm. Stemplet i bunden. Lille skår på tud.

Varenr 62533

23 Januar 2019 19:46

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms