61594. Stor vase og skål af keramik med flydeglasur (2)

Organisk formet skål og vase, skålen indvendigt glaseret, vasen delvis glaseret indvendigt og udvendigt med flydeglasur i blår, brune og sorte farver. Skålen sign. Kirsten …. Denmark, vasen signeret med monogram. Dia. 37, H. 40 cm

Varenr 61594

23 Januar 2019 19:48

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms