62407. Ib Eisner (1925-2003): "Gule regnfrakker i skoven"

Parti fra Dyrehaven, olie på lærred, sign. Ib Eisner samt sign. og betegnet på bagsiden. 60 x 70 (78 x 88) cm.

Varenr 62407

23 Januar 2019 19:48

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.700 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

260041.700 DKK2019-01-18 18:40
TREKILDEGA1.600 DKK2019-01-18 17:26
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms