60434. Finn Pedersen (1944-2014) og Jørgen Greve (1968)

Olie på lærred. Finn Pedersen palet videreforarbejdet af Jørgen Greve. 81 x 108 cm. Sign. bagside

Varenr 60434

23 Januar 2019 19:49

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms