62337. Skammel af teak samt skammel til "Modus" serien, design Kristian Solmer Vedel (2)

Skammel af teak, dansk møbeldesign, sort læder på sæde, 54 x 38, h. 38 cm samt en skammel til "Modus" serien, palisander med sort læderhynde, design Kristian Solmer Vedel. 54,5 x 54,5, h. 32 cm

Brugsspor, læder på teak skamlen krakeleret, hynde på Modus skamlen mangler knap, net i sæde løst i hjørnerne

Varenr 62337

23 Januar 2019 19:32

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20118500 DKK2019-01-23 08:13
2866500 DKK2019-01-23 15:21
27476450 DKK2019-01-18 16:46
22370400 DKK2019-01-16 20:59
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms