60472. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Akvarel, rammemål 57 x 47 cm. Sign. E. J. 72

Varenr 60472

23 Januar 2019 19:50

Vurdering 15000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms