60473. Egill Jacobsen (1910-1998): Maskekomposition

Akvarel/tusch, rammemål 59,5 x 47,5 cm. Sign. E. J. 68

Varenr 60473

23 Januar 2019 19:50

Vurdering 16000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms