60378. Poul Anker Bech (1942-2009): Komposition

Litografi 18/250, sign. Poul Anker Bech.
Indrammet: 57 x 73 cm.

Varenr 60378

23 Januar 2019 19:50

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 3.400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

263143.400 DKK2019-01-23 19:48
3403.200 DKK2019-01-23 19:48
275652.200 DKK2019-01-18 09:23
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms