62385. Hans Øllgaard (1911-1969): "Oven over Skyerne"

Olie på lærred, sign. monogram samt sign. betitlet og dateret 54 på bagsiden. 78 x 106 (100 x 128) cm.

Varenr 62385

23 Januar 2019 19:50

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 1.900 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.900 DKK2019-01-23 19:41
275271.800 DKK2019-01-23 19:33
9481.500 DKK2019-01-22 02:35
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms