62391. Seppo Mattinen (f. 1930): Træsnit

E.T. 4/13, sign. Seppo Mattinen samt dateret 59. Indrammet: 48,5 x 34 cm.
Passepartut med pletter, skade på glas.

Varenr 62391

23 Januar 2019 19:51

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

27598400 DKK2019-01-23 14:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms