62391. Seppo Mattinen (f. 1930): Træsnit

E.T. 4/13, sign. Seppo Mattinen samt dateret 59. Indrammet: 48,5 x 34 cm.
Passepartut med pletter, skade på glas.

Varenr 62391

23 Januar 2019 19:51

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

27598400 DKK2019-01-23 14:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms