62386. Kurt Trampedach (1943-2013): Portræt

Litografi i farver. Sign. Kurt Trampedach 1989 108/150. I ramme. Bladmål 65 x 47,5 cm
Købt Galleri Moderne, Silkeborg

Varenr 62386

23 Januar 2019 19:52

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 2.200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

GALLERIBAS2.200 DKK2019-01-23 19:46
 2.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms