62406. Kurt Trampedach (1943-2013): Kvindefigur

Litografi i farver. Sign. Kurt Trampedach 1989 31/150. Indrammet, bladmål 47,5 x 65 cm.
Købt Galleri Moderne, Silkeborg

Varenr 62406

23 Januar 2019 19:52

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms