62449. Corneille (1922-2010): Kvinde, fugl med mere

Litografi, rammemål 62 x 74 cm. Sign. Corneille 2000 135/200

Varenr 62449

23 Januar 2019 19:52

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

BANG011.000 DKK2019-01-23 13:32
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms