61280. Karen Agnete Thorarinsson (1903-1992): To akvareller (2)

Akvareller på papir, partier fra Island, sign. K.A.T.
Indrammede: 58 x 79 cm.

Varenr 61280

23 Januar 2019 19:54

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms