62618. Erik Bille Christiansen: Tre kompositioner (3)

Olie på lærred. Alle sign. på bagsiden Erik Bille Chr. 2002. 24 x 18 cm. I ens svæverammer

Varenr 62618

23 Januar 2019 19:54

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

3401.000 DKK2019-01-23 09:34
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms