62617. Erik Bille Christiansen: "Dæmonisk"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Erik Bille Chr. 2004. Påklistret udstillingsetiket fra Skive Kunstmuseum. 130 x 97 cm

Varenr 62617

23 Januar 2019 19:55

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 2.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2019-01-23 09:34
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms