62617. Erik Bille Christiansen: "Dæmonisk"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Erik Bille Chr. 2004. Påklistret udstillingsetiket fra Skive Kunstmuseum. 130 x 97 cm

Varenr 62617

23 Januar 2019 19:55

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2019-01-23 09:34
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms