62626. Victor Brockdorff (1911-1992): Havneparti

Litografi 79/100, sign. Victor Brockdorff samt dateret 55.

Varenr 62626

23 Januar 2019 19:55

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms