62628. Carl Falbe-Hansen 1896-1969: Parti fra København

Olie på lærred, sign. C. Falbe-Hansen dateret 1948, 73 x 50 (80,5 x 57,5) cm.

Varenr 62628

23 Januar 2019 19:55

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2019-01-23 09:35
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms