62629. Mogens Balle (1921-1988): Komposition, litografi

Litografi i farver, sign. Balle 290/300. 54 x 65 cm

Varenr 62629

23 Januar 2019 19:56

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms