62632. Arne Rasmussen (f. 1935): Solopgang over havet

Olie på lærred, sign. Arne R og dateret 69. 60 x 80 (77 x 97) cm.

Varenr 62632

23 Januar 2019 19:56

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 350 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

THAL350 DKK2019-01-23 03:00
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms