62638. Erik Bille Christiansen: "Som en engel"

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Erik Bille Chr. 2002. 70 x 70 cm. Indrammet i svæveramme

Varenr 62638

23 Januar 2019 19:56

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.500 DKK2019-01-23 09:35
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms