62639. Erik Bille Christiansen: Komposition

Olie på lærred, sign. på bagsiden Erik Bille Chr. 2002, 70 x 35 cm

Varenr 62639

23 Januar 2019 19:57

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.000 DKK2019-01-23 09:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms