62494. Hans Øllgaard (1911-1969): Skovparti

Olie på lærred, sign. Øllgaard på bagsiden. 97 x 87 (108 x 98) cm.

Varenr 62494

23 Januar 2019 19:57

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.000 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.000 DKK2019-01-23 09:36
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms