62502. Peer Lorentz Dahl (1915-2005): Landskab

Olie på lærred, sign. Peer Lorentz Dahl samt dateret 78. 67 x 100 (72 x 105) cm.

Varenr 62502

23 Januar 2019 19:58

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 425 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340425 DKK2019-01-23 09:37
25352400 DKK2019-01-16 16:08
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms