62112. Bjarne Werner Sørensen (f. 1960): Litografi

Sign. Bjarne W. Sørensen. 64 x 49 (84 X 70) cm.

Varenr 62112

23 Januar 2019 19:58

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25855400 DKK2019-01-23 10:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms