62112. Bjarne Werner Sørensen (f. 1960): Litografi

Sign. Bjarne W. Sørensen. 64 x 49 (84 X 70) cm.

Varenr 62112

23 Januar 2019 19:58

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25855400 DKK2019-01-23 10:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms