62112. Bjarne Werner Sørensen (f. 1960): Litografi

Sign. Bjarne W. Sørensen. 64 x 49 (84 X 70) cm.

Varenr 62112

23 Januar 2019 19:58

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25855400 DKK2019-01-23 10:40
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms