62113. Claude Gaveau (f. 1940): Siddende nøgen kvinde

Litografi EA, sign. Gaveau.
Indrammet: 69 x 82 cm.

Varenr 62113

23 Januar 2019 19:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms